Het Team

Het fantastische team van de Ieme bestaat uit: 13 groepsleerkrachten, 1 onderwijsassistenten, 1 LIO studente, 1 intern begeleider, een heleboel stagiaires en 1 directeur. 

Groepsleerkrachten onderbouw

 

  Lindy Rijkschroeff
Leerkracht groep 1- 2 
De Leeuwen
 Lindy Rijkschroeff | OBS De Leeuwerik l.rijkschroeff@stichtingoog.nl
 
    Annemarie van der Werff
Leerkracht groep 1-2
De Leeuwen
a.vdwerff@stichtingoog.nl  
         

Judith Frencken 
Leerkracht groep 1-2
De Stokstaartjes

j.frencken@stichtingoog.nl  
    
 

Carla van Kessel
Leerkracht groep 1-2
De Stokstaartjes
           
c.vkessel@stichtingoog.nl

 

         

Petra Goorts
Leerkracht groep 1-2
De Beren
            p.goorts@stichtingoog.nl
  Kim Somers
LIO student in groep 1-2
De Leeuwen                      k.somers@stichtingoog.nl
         

Groepsleerkrachten Middenbouw

 

Lindy Rijkschroeff
Leerkracht groep 3-4-5
De Vuurvliegen
l.rijkschroeff@stichtingoog.nl
         

   

Sanne Vulders
Leerkracht groep 3-4-5
De Vuurvliegen

Waarnemend directeur
s.vulders@stichtingoog.nl

         

Too Pierik
Leerkracht groep 3-4-5
De Spitsmuizen
t.pierik@stichtingoog.nl
  Gerd-Jan Welten
Leerkracht groep 3-4-5
De Zeepaardjes 
g.welten@stichtingoog.nl
         
Willemijn Melis  
Extra leerkracht middenbouw
w.melis@stichtingoog.nl
 
         

Leerkrachten bovenbouw


Peter Bredewoud
Leerkracht groep 6-7-8
De Orka's
p.bredewoud@stichtingoog.nl
   

Hannie de Korte
Leerkracht groep 6-7-8
De Dolfijnen
h.dkorte@stichtingoog.nl

  Renèsta Hol
Leerkracht groep 6-7-8
De Dolfijnen
r.hol@stichtingoog.nl 
     

 
 
         

Onderwijsassistenten

Monique Robben  
Leerlingbegeleider  
m.robben@stichtingoog.nl 
    Corine van Dam
Onderwijsassistente
Onderbouw  

Intern begeleider

Suzanne Wouda 
Intern Begeleider
s.wouda@stichtingoog.nl 

 

           




Directie

 

Marionne Lommen
Directeur
Tel.: 0413 351894

m.lommen@stichtingoog.nl
deieme@stichtingoog.nl